Interkadra, Weronika Michaliszyn
InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowanąAgencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego orazPośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dlanaszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Hydraulik

  • Data publikacji:
  • 27-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Essen, Niemcy
Obowiązki:
  • obsługa Klientów na terenie obiektu i opieka nad sprzętem na jego terenie,
  • prace naprawcze,
  • instalacja urządzeń sanitarnych,
  • instalacja systemów ogrzewania,
  • konserwacja i serwis,
  • instalacja regulatorów i wentylacji,
  • praca nad rurami grzewczymi,
  • montaż rur wodociągów i kanalizacyjnych.
Wymagania:
  • szkoła zawodowa lub wykształcenie hydrauliczne,
  • doświadczenie,
  • samodzielność,
  • motywacja do pracy,
  • język niemiecki mile widziany.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • pracę od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • duży dodatek dzienny na mieszkanie, wyżywienie i dojazdy,
  • możliwość wyrabiania nadgodzin.

Kontakt:

  • w.michaliszyn@interkadra.pl
  • 536190060