abacent personalservice GmbH

Hydraulik

  • Data publikacji:
  • 04-09-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Firma Abacent personalservice GmbH jest niemiecką agencją pracy tymczasowej, która od 20 lat oferuje stałe i legalne zatrudnienie wykwalifikowanym pracownikom z Polski. Dla naszych klientów na terenie całych Niemiec poszukujemy monterów instalacji grzewczych i sanitarnych.

Zakres Zadań:

  • Montaż instalacji sanitarnych oraz instalacji grzewczych
  • Praca w oparciu o własne umiejętności
  • Rzetelne wykonywanie obowiązków

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy jako hydraulik bądź wykształcenie kierunkowe
  • Gotowość do wyjazdu na terenie całych Niemiec
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B  oraz własny samochód na dojazd  (mile widziane)

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie u sprawdzonego niemieckiego pracodawcy
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość opłacania zakwaterowania przez pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1800-2400€ netto (stawka brutto + dieta netto płatna do godziny)
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne
  • Premie startowe oraz za polecenie pracownika nawet do 500€
  • Możliwość pobierania zaliczek w każdym tygodniu pracy

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV na izabela.grunowska@abacent.de lub kontakt telefoniczny pod numer +49 172 4325492.