Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Hydraulika do Belgii

Hydraulik do Belgii

  • Data publikacji:
  • 19-05-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Wielsbeke Belgia
  • Wynagrodzenie:
  • 2376 Euro
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Hydraulik – Belgia

Obecnie dla naszego klienta z Belgia lokalizacja Wielsbeke poszukujemy wykwalifikowanych doświadczonych kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK

OBOWIĄZKI:

  • Montaż urządzeń sanitarnych

  • Montaż instalacji wodnych i cieplnych

  • Utrzymanie, konserwacja i naprawa systemów sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych

WYMAGANIA:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku,

  • Doświadczenie na projektach mieszkaniowych

  • Znajomość języka angielskiego mile widziany ale nie konieczny

  • Znajomości rysunku technicznego

  • Prawo jazdy i samochód (może być jeden na dwie osoby) WARUNEK KONIECZNY

  • Przyjmujemy również Teamy dwuosobowe gdzie jedna osoba może mieć słabszą znajomość języka i Team może dysponować jednym samochodem.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową w Belgii

  • Pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności

  • Wynagrodzenie 13,5 € netto (do ręki)

  • Mieszkanie opłacane przez Pracodawcę

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia