Regess

Hydraulik do pracy w Belgii

  • Data publikacji:
  • 13-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia

Firma Regess Sp. z o.o. podejmie współpracę z doświadczonym hydraulikiem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Obowiązki:

  • montaż instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych oraz CO,
  •  wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjne i cieplne,
  •  sprawdzanie poprawności instalacji,
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym,
  •  umiejętność spawania i zgrzewania rur PE,
  •  zdolność zbierania pomiarów, przycinania, gięcia oraz gwintowania rur,
  •  przebudowa instalacji, czytanie planów

Wymagania:

  • doświadczenie w branży
  •  umiejętność pracy w grupie, motywacja do pracy,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  •  znajomość w stopniu komunikatywnym jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego (holenderskiego),
  • dyspozycyjność, możliwość szybkiego wyjazdu,
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • mile widziana umiejętność kierowania zespołem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zakwaterowania,
  • kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
  • pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na anna.pastuszko@regess.eu

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.