Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski

Hydraulik monter instalacji sanitarnych Irlandia

  • Data publikacji:
  • 18.9.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Irlandia
  • Branża:
  • Pozostałe
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Irlandii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Dublin

Długotrwała umowa na warunkach irlandzkich
Godziny pracy:45 godzin tygodniowo

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

  • Montaż instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej i CO
  • Instalacje ogrzewania podłogowego
  • Montaż sieci odpływowych

Wymagania:

  • • udokumentowane doświadczenie hydraulika
    - Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
    - prawo jazdy mile widziane
    - język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • irlandzka umowa i pełne świadczenia socjalne.
    praca na pełen etat
    wynagrodzenie od 3100 Euro Netto miesięcznie - na rękę
    Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie, płatne przez pracownika

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po angielsku na adres mailowy:     office@eastgaterecruitment.com

W temat wiadomości prosimy wpisać: hydraulik Irlandia

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń