Firma Kauscher GmbH Papenburg
Firma Kauscher GmbH jest nowoczesnym i wszechstronnym przedsiębiorstwem rzemieślniczym, które może się pochwalić ponad 120-letnią tradycją. Dla wzmocnienia naszego zespołu w miejscowości Braunschweig poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko:

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych-wentylacyjnych i grzewczych

  • Data publikacji:
  • 07-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Braunschweig - Niemcy
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Firma Kauscher GmbH jest nowoczesnym i wszechstronnym przedsiębiorstwem rzemieślniczym, które może się pochwalić ponad 120-letnią tradycją.

Dla wzmocnienia naszego zespołu w miejscowości Braunschweig poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

•             Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych,

•             Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji,

•             Budynki mieszkalne, hotele oraz branża przemysłowa.

Wymagania:

•             Doświadczenie w zawodzie,

•             Minimalne wykształcenie: Zasadnicze zawodowe,

•             Znajomość języka niemieckiego – w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

•             Stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

•             Comiesięczne wynagrodzenie na europejskim poziomie płatne terminowo na konto pracownika,

•             Gwarancje odprowadzania składek ubezpieczeniowych,

•             Zakwaterowanie w dobrych warunkach.  Zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

•             Dla każdej ekipy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy dojazd autem służbowym na koszt pracodawcy,

•             Niezbędne narzędzia do pracy na koszt pracodawcy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

*praca z zachowaniem wymaganych środków ostrożności w związku z epidemią koronawirusa

Zainteresowany???

To Aplikuj!