SILVERBACK Polska Sp.z o.o.
SilverBack - Napędzamy strategiczne inwestycje w Europie

Hydraulik / Monter rurociągów - Skandynawia

  • Data publikacji:
  • 07-10-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Szwecja
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Obecnie poszukujemy: Hydraulików/Monterów rurociągów
Miejsce pracy: Skandynawia

OBOWIĄZKI:

- montaż oraz serwis rur i instalacji sanitarno-przemysłowych;
- konserwacja, przegląd, modernizacja i uruchamianie linii produkcyjnych;
- serwis maszyn i urządzeń;
- praca na podstawie rysunku technicznego.

WYMAGANIA:

- uprawnienia do wykonywania zawodu hydraulika oraz/lub wykształcenie w kierunku
związanym z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi;
- doświadczenie w montowaniu rur instalacji przemysłowych;
- znajomość rysunku technicznego;
- znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym;
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prostym spawaniu instalacji hydraulicznych;

OFERUJEMY:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie;
- prace w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju)
- pomoc koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia;
- nieodpłatne zakwaterowanie w pojedynczym pokoju;
- nieodpłatne loty rotacyjne;
- nieodpłatny transport na terenie kraju pracy;
- organizacja wszystkich niezbędnych formalności;

Jesteśmy nowoczesną firmą zapewniającą pracę w sektorze budowlanym. Naszymi klientami są jedne z najbardziej rozpoznawanych firm na terenie Europy Północnej.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia (KRAZ) : 16693

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.