Hamburger Montage Personal
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Hydraulik / Monter

Hydraulik / Monter wentylacji- klimatyzacji - OD ZARAZ/ PRACA CIĄGŁA

  • Data publikacji:
  • 21-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

SZUKAMY HYDRAULIKOW DO PRACY NA TERENIE NIEMIEC!

Witam, jestesmy niemiecka firma posrednictwa pracy Hamburga Montage Personal siedziba w Hamburgu poszukuje pracownika od zaraz na stanowisko hydraulika.

Zakres obowiazkow zalezy od firmy.

Rodzaj współpracy:  Umowa o pracę

Wymiar pracy: Pełen Zakres obowiązków

Hydraulik

Wymagania

kwalifikacje i doswiadczenie prawo jazdy(samochod)mile widziane

powaznosci i punktualnosc

mozliwosc natychmiastowego wyjazdu samodzielnosc

Oferujemy   zatrudnienie na warunkach niemieckich

- niemiecki Pracodawca (nie w delegacji) na czas nieokreslony

zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę

Ubezpieczenie (Kranken-, Unfall-, Renten-, Arbeitslosenversicherung)

Składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawce

Zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie

Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Platny urlop Wynagrodzenie do 2800€ netto w zaleznosci od kwalifikcji,

doswiadczenia oraz znajomosci J.niemieckiego

Pomoc polskiego Koordynatora

Jesteś zainteresowany? Koniecznie zgłoś się do nas!

Agata tel. + 49 15234620263 zadzwoń lub napisz sms - oddzwonię!

Mail: ciszek@hamburger-montagepersonal.de

www.hamburger-montagepersonal.de