Agencja Pracy Koncepcja

Hydraulik ( Niemcy )

  • Data publikacji:
  • 27-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Norymberga

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

HYDRAULIK, MONTER INSTALACJI WODNYCH I SANITARNYCH

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart, Norymberga, Augsburg

Oferujemy:

•Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym

•Wynagrodzenie: 11 Euro brutto / h plus ewentualne nadgodziny

•Dieta 55 Euro netto za każdy przepracowany dzień

•Zatrudnienie na pełny etat

•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

•Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne

•Płatny urlop

•Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:

•Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej

•Sprawdzanie poprawności instalacji

•Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

•Biały montaż

•Przebudowa instalacji

•Renowacje starych instalacji

•Inne – charakterystyczne dla stanowiska pracy

Wymagania:

•Wykształcenie zawodowe kierunkowe

•Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

•Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.