Hydraulik Niemcy

  • Data publikacji:
  • 09-03-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

HYDRAULIK

Miejsce pracy – Niemcy - Bayern (Bawaria), Niemcy zachodnie, Niemcy północne

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony,

  • Darmowe zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych z dostępem do wifi oraz kuchni,

  • Stawkę godzinową 13-14€ netto/h,

  • Możliwość brania zaliczek,

  • Pracę w mieszkaniach, domach prywatnych lub przy budowach,

  • Ogromne wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności na miejscu,

  • Wynagrodzenie wypłacane do 15-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc,

  • 25 dni płatnego urlopu rocznie.

ZADANIA:

  • Montaż urządzeń sanitarnych,

  • Modernizacja i konserwacja instalacji,

  • Budowa instalacji wodnych.

WYMAGANIA:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku hydraulika,

  • Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

  • Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • Posiadanie prawa jazdy i własnego samochodu – wymagane