Regess
Polska firma budowlana podejmie współpracę z doświadczonymi Hydraulikami

Hydraulik_Praca w Belgii

  • Data publikacji:
  • 05-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Hydraulik

Polska firma budowlana podejmie współpracę wykwalifikowanym i odpowiedzialnym hydraulikiem na własnej działalności gospodarczej do pracy na terenie Belgii ( okolice Gent)

Obowiązki:

- montaż instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych oraz CO

- wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjne i cieplnej

- praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

- prowadzenie działalności gospodarczej – warunek konieczny, A1

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość zakwaterowania

- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 926 184 - (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na anna.marcinkiewicz@regess.eu

 Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.

Administrator danych: Regess Sp. z o.o