Cyclad Sp. z o.o.
Dla naszego Klienta – globalnego lidera w branży TCL, poszukujemy osób na stanowisko IT Serwis Desk Specialist with Swedish.

ID Service Desk Specialist with Swedish

  • Data publikacji:
  • 24-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Dla naszego Klienta – globalnego lidera w branży TSL, poszukujemy osób na stanowisko IT Serwis Desk Specialist with Swedish.

Opis stanowiska:

  • Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych
  • Monitorowanie poprawnego funkcjonowania systemów IT
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Rozwiązywanie drobnych usterek technicznych
  • Analizowanie i klasyfikowanie informacji dotyczących funkcjonowania projektów

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka szwedzkiego i angielskiego na poziomie (min.B2)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą klienta
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w grupie
  • Znajomość systemów (np. Service Now, Remedy, HP SM etc.) będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju umiejętności językowych
  • Program szkoleń z zakresu wiedzy IT
  • ,,No Dress code’’
  • Szereg benefitów, m.in. kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie zdrowotne