Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Informatyk/ Administrator, Poznań - Ogłoszenie o Pracę

Szukaj Tylko w Tytułach
"Recruitment Solutions" Krystyna Hołoga
Dla dynamicznie rozwijającej się firmy z branży chemii, biochemii i mikrobiologii, do pracy na stałe poszukujemy pasjonujących się informatyką, rzetelnych i samodzielnych osób na stanowisko:

Informatyk/ Administrator

Data publikacji:
28.4.2017
Miejsce:
Poznań
Kategoria:
Informatyka / IT

Miejsce pracy: Poznań

Kluczowe zadania to:

  • bieżące wsparcie pracowników i klientów firmy w zakresie obsługi urządzeń i aplikacji IT
  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od użytkowników systemu IT
  • bieżąca obsługa i wsparcie użytkowników (help desk), konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania, zakup osprzętu IT etc.
  • bezpośrednia współpraca z klientami firmy, support techniczny w zakresie zdalnej administracji systemami (system B2B AURA)
  • wsparcie w bieżącej pracy w systemie klasy ERP (CDN Optima/ Optima BI)
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • ok. 1-2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (help desk/ administracja systemami)
  • wykształcenie min. średnie, kierunkowe (mogą być studenci ostatnich lat studiów informatycznych)
  • dobra znajomość systemów Windows/ Windows Serwer od strony Administratora
  • znajomość zagadnień związanych z technologiami sieciowo - serwerowymi
  • znajomość zagadnień związanych z VPN, routingiem i bezpieczeństwem sieci
  • bardzo dobra znajomość protokołu TCP/IP
  • umiejętność konfiguracji routerów, firewalli, serwisów sieciowych
  • zainteresowanie tematyką nowych technologii IT/Telecom
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej, szybkie uczenie się
  • komunikatywność, umiejętność współpracy zespołowej
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

Nasz Klient oferuje:

  • stałą, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w swojej branży
  • umowa o pracę (1/2 lub 3/4 lub pełen etat - w zależności od preferencji pracownika)
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + system premiowy + benefity)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności poprzez szkolenia, kursy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj z przesłaniem swojego CV - oferta pracy od zaraz!

Prosimy o dopisanie numeru referencyjnego KH11/17Z w tytule e-maila.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]

Dane kontaktowe:
Recruitment Solutions
Krystyna Hołoga
ul. Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29
50-078 Wrocław
tel. +48 531 465 004

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń