Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Instalator telekomunikacyjny GSM (rotacja - Dania)

Data publikacji:
20.5.2020
Miejsce Pracy:
Dania
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Instalator

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.

Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

Dla naszego klienta –jednego z największych w Danii dostawców usług i urządzeń dla branży telekomunikacyjnej, który obsługuje międzynarodowe koncerny, wśród nich między innymi Huawei, Nokię, Ericssona – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Instalator telekomunikacyjny GSM
(rotacja - Dania)

Nr Ref: IT/ 04.20/DK

Miejsce pracy: Fredericia/cała Dania.

Miejscem bazwoym jest Fredericia, ale praca będzie wykonywana na terenie całego kraju co pozwoli Ci przy okazji wykonywania obowiązków służbowych poznać wszystkie zakątki Danii. Oferujemy interesującą pracę, możliwość dalszego rozwoju zawodowego, zdobywanie i poszerzanie doświadczenia przy serwisowaniu i instalowaniu sprzętu telekomunikacyjnego dla największych operatorów telefonii komórkowej (Huawei, Ericsson, Nokia).
Zakres obowiązków:

  • instalacjie antenowe w tym. instalacja podajnika i główny test strony
  • instalacja kabli, w tym kabli zasilających, kabli światłowodowych i zasilających
  • instalacja bazowa i instalacja RRU (Huawei, Ericsson, Nokia)
  • instalacja alarmowa
  • instalacja -48 V DC
  • testowanie i prowadzenie dokumentacji

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie,
  • pracę w systemie rotacyjnym ( 3/1 , 4/1 lub inny do uzgodnienia na miejscu),
  • bezpośrednie i stabilne zatrudnienie przez duńskiego pracodawcę,
  • duński kontrakt i wynagrodzenie zgodne z zasadami obowiązującymi w Danii,
  • ubrania robocze, telefon, tablet i służbowe auto,
  • rozpoczęcie pracy od zaraz,
  • pomoc w załatwieniu kwestii formalnych  tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny itp.,
  • pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania,
  • możliwość długotrwałej współpracy z duńskim profesjonalnym dostawcą z branży telekomunikacyjnej, który kładzie nacisk na jakość, samodzielność, elastyczność i pracę zespołową.

Oczekujemy:

Poszukujemy osób z minimum 2 letnim doświadczeniem zawodowym w branży telekomunikacyjnej, gotowych do wyjazdu i pracy w Danii oraz wiedzą odnośnie:

  • systemów antenowych,
  • prac instalacyjnych na obiektach wieżowych, dachowych, przemysłowych,
  • serwisowania oraz instalacji sprzętu telekomunikacyjnego,
  • pracy na wysokości,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • dbania o odpowiednią jakość wykonywanej pracy,
  • prawo jazdy kat. B

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, itp.

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/ lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego IT/04.20/DK na adres e-mail infopoland@bluecollar.dk

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

  "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora -  BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie  - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2018.1000 z późn. zmianami).  Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:

1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;

2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu."