Perfect Job
Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów, właściciela Ośrodka Szkolenia Kierowców, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Instruktor nauki jazdy - Kraków i okolice

  • Data publikacji:
  • 21-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy w zakresie prawa jazdy kategorii odpowiednio do prowadzonych szkole
  • ważna legitymacja instruktorska
  • motywacja do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie zajęć z zakresu szkolenia teoretycznego i praktycznego kandydatów na kierowcę
  • odpowiedzialność za życie i zdrowie kursantów i innych uczestników ruchu
  • bezwzględne przestrzeganie przepisów prawa o ruchu drogowym
  • poszanowanie godności osobistej kursantów
  • kontrola i uzupełnianie karty przeprowadzanych zajęć kursanta

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę/ zlecenie
  • czas pracy: około 160 godzin miesięcznie
  • praca od „zaraz” na dłuższy okres czasu
  • dni pracy ustalane indywidualnie
  • wynagrodzenie: 16 zł brutto/ h
  • premie uznaniowe
  • samochód szkoleniowy

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: agnieszka@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując nazwę i miejsce stanowiska „Instruktor nauki jazdy”

W aplikacji prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)”