HR International

Inwentaryzacje

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Team Leadera z znajomością języka niemieckiego lub angielskiego oraz kierowcę busa 9 os.

Zlecenie polega na skanowaniu i liczeniu towarów w sklepach wielkopowierzchniowych.

Miejscowość: Karlsruhe, Niemcy

Rozpoczęcie projektu: 30.06.20r.

Zakończenie projektu: wrzesień 2020r.

Obowiązki:

-Team Leader: Skanowanie i liczenie towarów w sklepach wielkopowierzchniowych, tłumaczenie poleceń pozostałej grupie (6 osób),

- funkcja kierowcy. Osoby pełniące dodatkowo funkcję kierowcy: przewożenie osób busem 9 osobowym (prawo jazdy kat.B)

Wymagania:

-Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

-Gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą

-Czynne prawo jazdy kat.B ( w przypadku kierowcy)

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia oraz zapewnione dojazdy do pracy

-Możliwość długotrwałej współpracy

-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych

-Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem "inwentaryzacja".