Grupa4BIM
Inżynier BIM

  • Data publikacji:
  • 12-10-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Zatrudnimy na stanowisku Inżyniera BIM.

Jeżeli jesteś entuzjastą nowych technologii w branży budowlanej to jest praca dla Ciebie!

WYMAGANIA:

- Minimum ukończony pierwszy stopień studiów architektury, budownictwa, lub inżynierii środowiska.

- Podstawowa wiedza w zakresie metodyki BIM,

- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

- Znajomość oprogramowania MS Office,

- Dobra znajomość programu Revit,

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

- Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania problemów technicznych.

PRZYKŁADOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Kontrola oraz korekta jakości modeli BIM,

- Pomoc przy tworzeniu parametrycznych bibliotek modeli 3D,

- Wsparcie techniczne przy realizacji projektów w branży budowlanej,

- modelowanie obiektów budowlanych w programach BIM,

- Współprowadzenie szkoleń z zakresu oprogramowania Autodesk i metodyki BIM,

- Pomoc przy tworzeniu materiałów dydaktycznych oraz kreowaniu wizerunku firmy.

OFERUJEMY:

- Pracę w ambitnej, rozwijającej się firmie,

- Elastyczny czas pracy,

- Rozwój w tematyce BIM,

- Możliwość rozwoju kariery jako BIM Koordynator,

- Umowę zlecenie, elastyczne godziny pracy pomiędzy 8:00-18:00, minimum 4 godz. w ciągu dnia, 3-5 dni w tygodniu, z możliwością pracy na pełen etat,

- Możliwość pracy zdalnej (częściowo),

- Praca w młodym, prężnie rozwijającym się zespole BIM

KONTAKT:

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i projektów wykonanych w Revit (screeny, lub arkusze) na adres: kontakt@g4bim.pl (temat: "Praca w BIM", załączniki max 10MB)