Rinkon Sp. z o.o.
Praca

Inżynier budowy

  • Data publikacji:
  • 31-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Błonie

RINKON to marka świadcząca wysokiej jakości usługi w branży wodno - kanalizacyjnej. Przez cały okres działalności firma RINKON zrealizowała szereg inwestycji dla instytucji państwowych, samorządów miejskich i gminnych oraz inwestorów prywatnych. Inwestycje te wymagały ścisłego przestrzegania europejskich procedur w zakresie wykonawstwa robót, pomiarów , odbiorów technicznych.
Obecnie poszukujemy pracownika gotowego do pracy na stanowisku INŻYNIER BUDOWY.

Pełnienie funkcji inżynier budowy obejmować będzie zakres obowiązków:

• koordynowanie prac pracowników,
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów budowlanych
• wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji
• współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót
• przygotowywanie przedmiarów robót na podstawie projektu budowlanego

Od Kandydata oczekujemy:
• doświadczenia zawodowego minimum 2 lata
• zaangażowania i dyspozycyjności
• wysoka kultura osobista
• dokładność, rzetelność, skrupulatność
• bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• dyspozycyjności (praca w delegacji)
• prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• pracę na pełny etat
• umowa o pracę
• ciekawą pracę w ambitnym i zgranym zespole
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
CV prosimy wysyłać na adres biuro”małpa”rinkon.pl