Marta Nowakowska
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Inżynier budowy

  • Data publikacji:
  • 18-02-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Starogard Gdański
  • Wynagrodzenie:
  • 4000 netto
  • Stanowisko:
  • Inżynier Budowy

Obowiązki:
- Obsługa dokumentacji technicznej, projektowej, BHP,
- Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej,
- Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na budowie zgodnie z dokumentacją projektową i harmonogramem,
- Współpraca w koordynacji prac na budowie
- Wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych (kontakt z dostawcami i podwykonawcami)

Wymagania:
-wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo
-minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku inżyniera budowlanego
-umiejętność prowadzenia dokumentacji budowlanej
-prawo jazdy kategorii B
-precyzja, sumienność
-znajomość obsługi programu office i autocad
-mile widziana chęć zdobycia uprawnień budowlanych (posiadanie ich nie jest wymagane)

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilność zatrudnienia
-niezbędne narzędzia pracy
-realną możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: marta.nowakowska@lepszapraca.eu