Ascot Polska
Inżynier budowy - Giżycko

  • Data publikacji:
  • 02-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Giżycko
  • Stanowisko:
  • Inżynier Budowy

W związku z rozpoczętą inwestycją (okres min 36 m-cy) poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Giżycko

OPIS STANOWISKA:

  • Organizacja placu budowy
  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót
  • Udział w procesie ofertowania i przygotowaniu budżetu kontraktu
  • Udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców
  • Zamawianie materiałów niezbędnych do prowadzenia robót

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe/średnie budowlane lub student budownictwa,
  • Doświadczenie na budowie będzie atutem, ale nie jest niezbędne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość,
  • Znajomość obsługi komputera, w tym CAD
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz możliwość awansu,

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku Aplikuj bądź na adres mailowy: a.kosieradzka@ascotpolska.eu,  w temacie maila wpisując nr referencyjny.