Mindhand sp. z o.o.

Inżynier elektronik

  • Data publikacji:
  • 26-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • praca zdalna (siedziba firmy w Białymstoku)
  • Wynagrodzenie:
  • ok. 2500 - 3200 zł brutto (+ premia za bardzo dobre wyniki pracy)
  • Stanowisko:
  • Elektronik

  • Miejsce pracy: praca zdalna (siedziba firmy w Białymstoku)
  • Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wymiar pracy: pół etatu (umowa o pracę)
  • Okres zatrudnienia: 2 miesiące, z możliwością przedłużenia
  • Praca od zaraz
  • Wynagrodzenie: ok. 2500 - 3200 zł brutto (+ premia za bardzo dobre wyniki pracy)
  • Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie układów elektronicznych (płytki PCB, m.in. cyfrowe elektrody EMG, płytka sterujące silnikami DC)
  • Dobór optymalnych podzespołów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Montowanie i testowanie prototypów elektroniki
  • Pomoc przy wykonaniu prototypu urządzenia końcowego
  • Praca na samodzielnym stanowisku
  • Dzielenie się wiedzą z innymi pracownikami w firmie
  • Nasze wymagania  Wykształcenie wyższe (kierunek elektronika lub pokrewny)
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność samodzielnego projektowania układów elektronicznych od początku do końca
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków oraz schematów
  • Umiejętność lutowania i montowania układów elektronicznych
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów  Samodyscyplina

Mile widziane

  • Doświadczenie z zakresu projektowania układów EMG
  • Umiejętności z zakresu programowania niskopoziomowego (programowanie mikrokontrolerów)
  • Portfolio

To oferujemy

  • Praca zdalna
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca w niewielkim zespole
  • Praca w młodym startupie
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

Kim jesteśmy

MINDHAND SP. Z O.O. to młody startup, którego celem jest opracowanie bionicznej protezy ręki.