DEFERO Sp. z o.o.

Inżynier Instalacji Sanitarnych - Katowice

  • Data publikacji:
  • 24-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Inżynier Budowy

Firma DEFERO Sp. z o.o. zatrudni inżyniera budowy w specjalności instalacji sanitarnych, gazowych, wentylacji i klimatyzacji

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie harmonogramów, kontrola jakości prac wykonywanych na budowach w zakresie instalacji sanitarnych, HVAC i gazowych
  • Planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót instalacyjnych przez podwykonawców
  • Odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych
  • Weryfikacja projektów
  • Wykonywanie przedmiarów i obmiarów
  • Współpraca z kierownikiem robót / menadżerem projektu
  • Koordynacja dostaw na budowę oraz kontrola materiałów
  • Dbałość o BHP na budowie

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata – mile widziane
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność
  • Uczciwość
  • Zaangażowanie
  • Możliwość zatrudnienia studenta ostatniego roku
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w polskiej rodzinnej firmie
  • Zatrudnienie na pełen etat możliwe „od zaraz”
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • Możliwość realizacji ambitnych projektów w budownictwie kubaturowym

Lokalizacja pracy: Katowice

 Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 737 536 746

Aplikację proszę przesłać na adres e-mail: aw@defero.net.pl