LINK CONSULTING
Nasz Klient, światowy lider w branży automotive, zatrudni pracownika na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI

  • Data publikacji:
  • 11-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Czechowice- Dziedzice

Obowiązki:

- zarządzanie procesem i zgodność produktu z wymaganiami klienta,
- współpraca z klientami i dostawcami w zakresie jakości,
- zarządzanie reklamacjami klientów i dostawców oraz wdrażanie usprawnień,
- przeprowadzanie audytów wewnętrznych (zgodnie z VDA 6.3),
- współudział w realizacji nowych projektów.

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe,

- wiedza w zakresie jakości: 8D, 5WHY, FMEA, PPAP, SPC, MSA, APQP,
- wiedza dotycząca normy jakości IATF16949 i ISO 9001,
- doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych (IATF16949, VDA 6.3),
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- znajomość Microsoft Excel,
- mile widziane doświadczenie w branży automotive bądź pokrewne,
- doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
- umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
- dobrze rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy:

-  atrakcyjne wynagrodzenie,

- interesującą pracę w międzynarodowej firmie,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

HG@linkconsulting.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje.

 LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)