Talent Partners
Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej, renomowanej firmy z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Jakości Dostawców - SQE

Inżynier Jakości Dostawców - SQE - Tychy

Data publikacji:
3.2.2020
Miejsce Pracy:
Tychy
Branża:
Motoryzacja
Stanowisko:
Inżynier

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej, renomowanej firmy z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości Dostawców - SQE

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. SQE/14911

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie procesu reklamacji związanych z komponentami dostawców,
  • współpraca z dostawcami w zakresie doskonalenia wyrobu i procesu produkcyjnego,
  • przeprowadzanie kontroli u dostawców oraz przegląd efektywności wprowadzonych działań,
  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
  • zapewnienie zgodności prowadzonych działań z normą ISO 9001 oraz IATF 16949,
  • koordynacja kontroli dostarczanych komponentów w magazynach przyjęć (tworzenie planów inspekcji),
  • zapewnienie dopuszczeń do produkcji nowych lub zmodyfikowanych komponentów, przegląd APQP dostawców,
  • ocena dostawców (KPI) oraz kontrola systemów jakości dostawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne z zakresu zarządzanie jakością, inżynieria produkcji itp.,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży automotive,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość normy ISO 9001 oraz specyfikacji technicznej ISO/TS 16949/ IATF,
  • znajomości narzędzi jakościowych (m.in. PPAP, 8D, SPC, PFMEA),
  • samodzielności i odpowiedzialność,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i organizacji swoich zadań,
  • otwartość, komunikatywność,
  • chęć dalszego rozwoju.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku, w dużej międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów.

CV prosimy przesyłać na adres: cv@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń