2x3
Poszukujemy osób na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

  • Data publikacji:
  • 20-05-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Krzęcin
  • Stanowisko:
  • Inżynier

2x3 S. A. to marka o 24-letniej historii, to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej. Naszym celem jest dążenie do doskonałości w zakresie obsługi Klientów, kompleksowych rozwiązań logistycznych oraz dostarczania produktów najwyższej jakości. By sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych i udoskonalaniem już istniejących produktów. Jednym z głównych atutów jest przyjazna, wykfalifikowana kadra zarządzająca. Swoim dynamicznym rozwojem sięgnęliśmy sektor  dużego  przedsiębiorstwa. Zatrudnienie średniorocznie w naszej firmie przekracza liczbę 250 pracowników. Firma 2x3 jest otwarta na innowacyjność oraz zmiany w zakresie technologii. Stale poszerzamy swoją ofertę o kolejne produkty i usługi, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju marki oraz wpisują się w najnowsze trendy.

W związku z tym poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: INŻYNIER PROCESU

GŁÓWNE ZADANIA:

- kontrola i optymalizacja procesów technologicznych

- wspieranie produkcji, rozwiązywanie problemów produkcyjnych

- opracowywanie oraz tworzenie technologii wytwarzania produktów

- nadzór nad zgodnością wykonywanych produktów z technologią oraz dokumentacją techniczną

- współpraca z osobami zarządzającymi produkcją oraz technologami

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- wykształcenia wyższego technicznego (mile widziani studenci lub absolwenci)

- znajomości rysunku technicznego

- znajomości MS Office

- komunikatywnej znajomości języka angielskiego

OFERUJEMY:

- stabilną i interesującą pracę

- niezbędne narzędzia pracy

- przyjazną atmosferę pracy