Link Consulting Doradztwo Personalne
Nasz Klient, światowy lider w branży automotive, zatrudni pracownika na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU LAKIERNICZEGO / PAINT SHOP ENGINEER

  • Data publikacji:
  • 14-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • woj. opolskie

Obowiązki:

  • zarządzanie procesem lakierniczym, w tym m.in. analiza i rozwiązywanie problemów,
  • zarządzanie i wsparcie pracowników lakierni,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych i narzędziowych,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • raportowanie do dyrektora zakładu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w branży automotive lub lakiernictwie,
  • znajomość technologii lakierowania (robotyka lakiernicza),
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem (produkcyjnym),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • obsługa MS Office, Excel,
  • umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
    • systematyczność i dobra organizacja pracy,
    • mile widziane doświadczenie lub wiedza z dziedziny: pneumatyki, hydrauliki i sterowania elektrycznego.

Oferujemy:

  • stabilną i rozwojową pracę w renomowanej firmie,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • niezbędne szkolenia produktowe i technologiczne,
  • pomoc w ewentualnej relokacji.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

hg@linkconsulting.com.pl