Lepsza Praca
Dla naszego klienta, firmy producenta części samochodowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier produkcji - Gliwice

  • Data publikacji:
  • 26-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy producenta części samochodowych

poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Produkcji

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie procesu produkcji części
  • Tworzenie harmonogramów wdrożeniowych
  • Wdrożenie produktu w danym projekcie
  • Nadzór nad życiem produktu
  • Układanie procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Współpraca z członkami zespołu produkcyjnego w tym z kontrolą jakości i logistyką
  • Odpowiedzialność lidera produktu w procesie produkcyjnym
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Raportowanie postępu prac

Wymagania:

  • Warunek konieczny - komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe Techniczne (preferowane materiałoznawstwo, metalurgia itp.)
  • Wymagane doświadczenie w obróbce metali na zimno
  • Wymagane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive
  • Biegła znajomość programów: Catia, Autodesk Inventor, AutoCad
  • Wiedza z zakresu materiałów stalowych, obróbki cieplno-chemicznej
  • Biegła praca z rysunkiem technicznym
  • Biegła znajomość narzędzi produkcyjnych
  • Znajomość obsługi robotów przemysłowych
  • Atutem będzie posiadanie Europejskiego Certyfikatu Spawalnictwa
  • Znajomość podstaw procesu APQP i PPAP
  • Znajomość podstawowych narzędzi Lean manufacturing
  • Mile widziana znajomość projektowania 2D / 3D
  • Mile widziana znajomość zasad wymiarowania i tolerowania GD&T
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych w tym zagranicznych

Nasz klient oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Praca przy dużej liczbie projektów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system motywacyjny
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia i rozwój

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)