Talent Partners

Inżynier Utrzymania Ruchu

Data publikacji:
5.8.2019
Miejsce Pracy:
Sosnowiec
Branża:
Inżynieria / Technika / Serwis
Stanowisko:
Inżynier

Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej firmy produkcyjnej posiadającej swoją siedzibę w Sosnowcu, w związku z rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr ref. IUR/7805

Najważniejsze obowiązki:

  • koordynowanie pracami związanymi z utrzymaniem ciągłości pracy maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie parku maszynowego,
  • udział w planowaniu i projektowaniu prac związanych z inwestycjami w park maszynowy oraz realizacja założeń inwestycyjnych (przeglądy, konserwacje i naprawy maszyn z zakresu elektryki, elektroniki i automatyki),
  • realizowanie projektów usprawniających procesy technologiczne w obszarze utrzymania ruchu,
  • obsługa techniczna maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie szkoleń  z zakresu obsługi maszyn i urządzeń dla pracowników Utrzymania Ruchu oraz Operatorów,
  • optymalizowanie procesów automatyki poprzez wdrażanie zmian i opracowywanie programów dla sterowników PLC,
  • przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentację techniczną,
  • analiza przyczyn awarii,
  • przygotowywanie wniosków o zakup nowych części, narzędzi,
  • nadzór nad pracami technicznymi wykonywanymi przez serwisy zewnętrzne,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • współpraca z działem BHP firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektronika lub pokrewne),
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem sterowników PLC,
  • umiejętność pracy w oparciu o dokumentację techniczną, rysunek techniczny,
  • znajomość zagadnień technicznych z obszaru automatyki, elektryki i mechaniki,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • uprawnienia SEP (eksploatacyjne dozorowe, pomiarowe),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • znajomość programów komputerowych MS Office, graficznych oraz projektowych,
  • znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój zawodowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny oraz dodatkowe benefity (m.in. pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny).

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń