EKO PROJECTS
EKO PROJECTS jest firmą projektowo – inżynierską. Świadczymy wielobranżowe usługi projektowe, specjalizując się w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego. Zatrudniamy zespół wysokiej klasy specjalistów – inżynierów, projektantów i project managerów, którzy obsługują inwestycje lokalne i europejskie. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier w dziale Business Development

  • Data publikacji:
  • 12-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław Parkowa 25
  • Wynagrodzenie:
  • od 2500 -3500 netto podstawy plus prowizja

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracodawca: EKO PROJECTS

Zakres obowiązków:

·         praca przy zamówieniach publicznych;

·         przygotowanie dokumentacji przetargowej;

·         rozczytywanie map, projektów, rysunków;

·         przygotowanie wycen inwestycji podlegających ofertowaniu;

·         współpraca z projektantami celem efektywnego przygotowania wycen;

·         wizje lokalne, spotkania z klientami, wyjazdy służbowe.

 Wymagania:

·     doświadczenie w zakresie zamówień publicznych mile widziane;

·     wykształcenie wyższe techniczne, ew. w trakcie (mgr inż. – elektryk, sanitarny, architekt, etc.);

·       biegła znajomość pakietu Microsoft Office;

·       umiejętność pracy w zespole i w międzynarodowym środowisku;

·       dobra organizacja pracy i wysoki stopień samodyscypliny;

·       zdolność do realizacji postawionych celów;

·       prawo jazdy kat. B;

·       znajomość programu AUTOCAD mile widziana.

 Oferujemy:

·         praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·         możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w branży projektowej;

·         możliwość awansu zawodowego;

·        atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kwalifikacji – średnie zarobki ok. 5 -7 tyś zł netto (podstawa+prowizja);

·         umowa o pracę;

·         dostęp do zasobów wspomagających pracę;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o danych osobowych

 Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez EKO PROJECTS Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iwona.boniewska@eko-projects.pl Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez EKO PROJECTS Sp. z. o.o. przed cofnięciem zgody.

 Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji na to, a także na inne stanowiska oferowane przez naszą firmę koniecznie załącz w swoim CV klauzulę:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym naborze, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w EKO PROJECTS Sp. z. o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

 Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz pod ogłoszeniem.