RENTA
Praca Niemcy

IT Praca w Niemczech Nossen

  • Data publikacji:
  • 09-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Administrator Baz Danych

GEHO Fenster und Bauelemente GmbH jest jedną z najnowocześniejszych firm produkujących drzwi i okna w Europie. Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne oferujemy wyjątkową elastyczność i zorientowanie na usługi od 1961 roku. Pracownicy GEHO są wysoko wyszkoleni i zaangażowani w pełne spełnianie wymagań klientów.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy administratora IT (m/k) w Nossen!

Twoje obowiązki:

- Optymalizujesz procesy wewnętrzne.
- Niezależnie zarządzasz danymi podstawowymi (system ERP).
- Jesteś odpowiedzialny za nasz sklep internetowy.
- W naszym sklepie internetowym przejmiesz obsługę pracowników wewnętrznych i klientów.

Oczekujemy:

- Ukończone szkolenie zawodowe jak w dziedzinie informatyki i solidna wiedza w zakresie wyżej wymienionych działań.
- Wiedza na temat sieci IT
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jest obowiązkowa
- Znajomość języka angielskiego jest atutem
- Zaangażowanie, samodzielna organizacja pracy i zainteresowanie rozwiązaniami złożonych zadań

Oferujemy:

- Czeka na Ciebie zmotywowany zespół i nowoczesna, stale rozwijająca się firma.
- Odpowiedzialne stanowisko z dobrymi możliwościami samorealizacji
- Umowa o pracę na czas nieokreślony
- Wynagrodzenie zgodnie z kwalifikacjami i doświadczeniem
- Kompleksowy i nowoczesny sprzęt IT

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Cieszymy się na Twoje podanie TYLKO w języku niemieckim!

GEHO - Fenster und Bauelemente GmbH

Vorwerkstraße 4

01683 Nossen

Telefon:               +49 (0) 3 52 42 - 66 30

Telefax:               +49 (0) 3 52 42 - 66 31 9