Java Developer

Data publikacji:
13.8.2020
Miejsce Pracy:
Warszawa
Branża:
Informatyka / IT
Stanowisko:
Programista Java

Lokalizacja: Warszawa
Forma zatrudnienia: UoP
Klient: Międzynarodowa instytucja finansowa
Start: ASAP

Zadania:

  • Rozwój aplikacji biznesowych realizowanych w architekturze mikrousług (projektowanie, development, testy, wdrożenie)
  • Optymalizacja kodu oraz architektury aplikacji
  • Wsparcie testów systemowych oraz integracyjnych
  • Wsparcie zarządzania środowiskami aplikacji

Oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Java Developer
  • Bardzo dobrej znajomości Java 8
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka Spring, Spring Boot, Spring cloud, Hibernate
  • Dobrej znajomości relacyjnych baz danych (Oracle) oraz baz NoSql (Mongo, Elasticsearch)
  • Ustrukturyzowanej wiedzy związanej z budowaniem aplikacji w architekturze mikrousług i integracji systemów (XML, JSON, REST, SOAP, WSDL)
  • Obsługi narzędzia git, maven
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka komunikatywność, proaktywność

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń