SpeedApp

Java Developer

  • Data publikacji:
  • 25-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • do 120 zł/h netto + VAT
  • Stanowisko:
  • Programista Java

Obecnie dla naszego klienta - jednego z największych sklepów z odzieżą i akcesoriami sportowymi poszukujemy Developera Java.

Zadania:

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji lokalnej
  • Tworzenie aplikacji biznesowych według stworzonej analizy biznesowej
  • Modyfikacja funkcjonalności serwisu e-commerce
  • Udział w tworzeniu architektury mikroserwisów

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w technologii Java
  • Dobra znajomość HTML, CSS oraz Spring/Hibernate
  • Przynajmniej podstawowa znajomość Groovy
  • Dobra znajomość Javascript/TypeScript oraz SQL (Postgres)
  • Znajomość systemu kontroli wersji (Git) i mechanizmów CI/CD
  • Bardzo dobra znajomość zagadnienia REST API
  • Dobra znajomość technologii Apache Kafka
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w opacriu o umowę B2B
  • Preferencyjne warunki pakietu medycznego, karty sportowej oraz ubezpieczenia na życie
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Stałą opiekę ze storny konsultanta
  • Elastyczny czas pracy

Zapraszamy do aplikowania :)