SpeedApp Sp. z o.o.

JAVASCRIPT DEVELOPER

  • Data publikacji:
  • 03-04-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 14 000 zł netto + VAT
  • Stanowisko:
  • Programista

Proces rekrutacyjny 100% zdalnie!

Projekt: długoterminowa współpraca, niebanalne projekty dla sektora energetycznego (inteligentne sieci przesyłowe)

Forma współpracy: B2B / UoP
Stawka: do ok. 14 000 zł netto + VAT (na B2B)

Zadania:
· Tworzenie generycznych modułów do prezentacji i zarządzania danymi mających zastosowanie w różnych systemach
· Projektowanie dedykowanych elementów UI na potrzeby konkretnych aplikacji

Wymagania:
· Bardzo dobra znajomość JavaScript
· Bardzo dobra znajomość: HTML, CSS, DOM, (mile widziane HTML5 i CSS3)
· Znajomość jQuery
· Dobre rozumienie zasad UX/UI

Oferujemy:
· Udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach
· Wpływ na rozwój projektu od momentu pobrania danych aż do finalnego wdrożenia produktu
· Pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku
· Możliwość publikacji wyników prac na konferencjach naukowych
· Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty sportowej
· Dofinansowane zajęcia z języka angielskiego i rosyjskiego, budżet szkoleniowy