We współpracy z Votum Robin Lawyers S.A. pomagamy osobom z kredytem frankowym w walce z bankami. Zatrudniamy doradców klienta i menadżerów w całej Polsce.

 Jesteśmy liderem w branży, posiadamy największy portfel klientów w Polsce i duże możliwości adaptacji do zmiennej sytuacji na rynku.

Co nas wyróżnia? Jesteśmy liderem w branży, posiadamy największy portfel klientów w Polsce i duże możliwości adaptacji do zmiennej sytuacji na rynku.

Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz stabilnego i wypłacalnego partnera, który dostarczy Ci bazy klientów.

Doradca klienta ds. kredytów frankowych

Działasz skutecznie, a w zamian oczekujesz ponadprzeciętnych dochodów?

Aplikuj już teraz i zacznij pomagać poszkodowanym przez nieuczciwe podmioty rynku finansowego!

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy,

  • umowę o współpracę (tzw. umowa B2B lub umowa zlecenie),

  • rozbudowany pakiet szkoleń, które przygotują Cię do pracy,

  • pełne wsparcie merytoryczne,

  • jasne zasady współpracy i przejrzystą ścieżkę kariery,

  • udział w konkursach sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. egzotyczne wycieczki,

  • wsparcie w dotarciu do Klienta,

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport.

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych,

  • obsługa potencjalnych klientów wstępnie zainteresowanych ofertą,

  • sprzedaż bezpośrednia lub zdalna,

  • obsługa posprzedażowa Klientów.

Od kandydatów wymagamy:

  • umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem

  • zdolności budowania i utrzymywania relacji z Klientami

  • uczciwości i zaangażowania

  • realizacji celów sprzedażowych

  • prawa jazdy kategorii B

  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, jednak umiejętności nabyte w sprzedaży bezpośredniej będą dodatkowym atutem

Pracując z nami pomagasz i zarabiasz!

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na:

  • ZAROBKI adekwatne do zaangażowania

  • SZKOLENIA, które przygotują Cię do pracy

  • JASNE ZASADY: przejrzysta ścieżka kariery i elastyczne formy zatrudniania

  • SATYSFAKCJĘizadowolonych klientów, którym pomożesz uwolnić się od kredytu

Dokumenty wyślij na adres: katarzyna.szymborska-jaworska@dsa.pl; 575-333-071