Recruiters
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Junior Accountant with Italian

  • Data publikacji:
  • 27-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy z Warszawy, do działu księgowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:Warszawa, Włochy

  • znajomość j. włoskiego co najmniej na poziomie B2/C1
  • znajomość j. angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym,
  • dobra znajomość pakietu Ms Office
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość, finanse),
  • znajomość obsługi programu MS Office,
  • znajomość SAP ERP będzie dodatkowym atutem
  • motywacja do pracy w księgowości, finansach,
  • mile widziane wykształcenie lub doświadczenie księgowe,
  • oferta skierowana jest zarówno do absolwentów, jak i osób z doświadczeniem zawodowym.

OBOWIĄZKI:

  • przetwarzanie faktur i not kredytowych w SAP
  • monitorowanie płatności przychodzących i wychodzących od partnerów biznesowych,
  • obsługa korespondencji i zapytań niemieckojęzycznych sprzedawców zewnętrznych;
  • uzgodnienia bilansowe,
  • końcowe uzgodnienie salda,
  • zapewnienie kompletności i dokładności danych;
  • udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów.
  • komunikacja i koordynacja z podmiotami wewnętrznymi.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport i inne)
  • koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych