Electric Transport Group Ltd.
Szukamy tylko pasjonatów!

Junior Front-end Developer

  • Data publikacji:
  • 29-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Praca zdalna

Praca zdalna wraz z Lead developerem, który chętnie nauczy nowych rzeczy oraz najlepszych praktyk pisania kodu. Jeśli jesteś otwarty na dużą dawkę wiedzy, koniecznie napisz do nas!

Główne zadania:

  • Zmiany w layoucie stron WWW (zmiany HTML i CSS w istniejącym projekcie),
  • "Cięcie" layoutów z plików PSD (Photoshop), responsywnie (na zasadzie "mobile first" - czyli wpierw wersja mobilna).

Zapewniamy:

  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę przy bardzo ciekawych projektach,
  • Możliwość rozwoju, m.in. dzięki pracy z jednym z najlepszych developerów na świecie,
  • Możliwość korzystania z technologii i praktyk, które nie są nawet jeszcze dobrze znane w Polsce.

Wynagrodzenie: zależne od doświadczenia i umiejętności.

Rozliczanie: umowa o pracę pomyślnym przejściu okresu próbnego (4 tygodnie, umowa zlecenie).

Wymagania

      • Szukamy wyłącznie hobbystów, którzy czują zapał do programowania i chcą ciągle uczyć się czegoś nowego,
      • Dobra znajomość języka angielskiego,
      • Podstawowa znajomość Adobe Photoshop,
      • Znajomość HTML5, wraz z semantyką (używaniem odpowiednich tagów do odpowiedniego typu treści),
      • Podstawowa znajomość wpływu kodu HTML na SEO,
      • Cross-browser compatibility,
      • Podstawowa znajomość optymalizacji lub chęć i zdolność do nauki optymalizacji i pisania kodu pod tym kątem,
      • Znajomość CSS na poziomie pozwalającym na RWD (responsive web design - layouty w wersji mobilnej, dostosowujące się także do desktopów),
      • Praca zdalna na własnym komputerze z systemem Microsoft Windows,
      • Komunikacja na Skype (tekstowo) oraz mailowo.

Dużym plusem będzie:

      • Doświadczenie z dowolnym systemem kontroli wersji (np. Git, SVN, Mercurial), preferowany Git,
      • Preferowana praca w programie Netbeans lub innym, który umożliwia bezpośrednio wgrywanie plików na FTP oraz pracę z systemem kontroli wersji,
      • Doświadczenie z czystym JavaScript,
      • Doświadczenie z użyciem AngularJS,
      • Rozumienie działania AJAX, REST API (w formacie JSON),
      • Doświadczenie z UX (user experience).

Mile widziane:

    • Podstawowe doświadczenie w pracy ze środowiskiem Linux,
    • Chęć rozwoju również w kierunku back-endu.

Jeśli naprawdę lubisz to co robisz, koniecznie napisz do nas na j.e.michalczyk@gmail.com