Talent Partners
Junior Front-end Developer

  • Data publikacji:
  • 01-12-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Programista

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy techniczno-technologicznej z siedzibą w Krakowie, w związku z rozwojem nowatorskiej platformy dla rynku przemysłowego - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. JFED/13908

Najważniejsze obowiązki:

  • praca w zespole projektowym zajmującym się tworzeniem i rozwijaniem nowej platformy dla rynku przemysłowego,
  • udział w wyborze technologii i projektowaniu architektury,
  • programowanie UI systemu, komunikacji z backend,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej systemów.

Wymagania:

  • znajomość: JavaScript, Vue.js, HTML5, Docker, Git, Windows, Linux,
  • doświadczenie na stanowisku Front-end Developera,
  • biegła znajomość języka JavaScript (standard ES6+),
  • umiejętność tworzenia aplikacji opartych o REST API,
  • znajomość języka angielskiego,
  • chęć do poszerzania wiedzy i tworzenia nowych rozwiązań.

Mile widziane:

  • umiejętność pracy z MongoDB.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,
  • prywatną opieka medyczna,
  • wyjazdy oraz imprezy integracyjne,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • dodatkowe benefity,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń