Cyclad
Junior Konsultant SAP

  • Data publikacji:
  • 23-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Poznań

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy świadczącej kompleksowe usługi outsourcingowe, poszukujemy osób na stanowisko Junior Konsultant SAP w Poznaniu. Firma dostarcza kompleksowe usługi dla swoich klientów, oferuje zintegrowane i zaawansowane rozwiązania IT bazujące na najnowszych technologiach oraz pomaga klientom zoptymalizować kluczowe procesy, zwiększając ich przewagę konkurencyjną na rynku.

Opis stanowiska:

  • wsparcie obszaru Supply Chain Management
  • utrzymanie oraz optymalizacja procesów logistycznych
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Wymagania:

  • Procesy biznesowe w obszarze logistyki oraz moduły SAP MM/ WM
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w:
    • prowadzeniu projektów w oparciu o metodyki projektowe oraz
    • podstawowe umiejętności w zakresie programowania w języku ABAP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach dla znanych marek
  • Pracę w trybie stacjonarnym w tym możliwość korzystania z HO
  • Dużą samodzielność w działaniu, możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity: możliwość awansu, okazjonalne upominki, sportowe pasje

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: Malgorzata.Trojan@cyclad.pl z numerem referencyjnym : CC18/JUNIORKONSULTANTSAP/KRAKÓW/ZARABIAJ/271

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

www.cyclad.pl