CPL Jobs
Jesteś zainteresowany branżą IT lub social media, ale nie masz doświadczenia? Aplikuj, a będziesz miał okazję je zdobyć!

Junior SAP User Admin

  • Data publikacji:
  • 19-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

Obowiązki:

  • praca z procesami, procedurami i standardami SAP na poziomie podstawowym,
  • obsługa użytkowników w zakresie udzielania zezwoleń, administrowania kontami,
  • odpowiadanie na zapytania i rozwiązywanie problemów użytkowników,
  • określanie pilności zgłoszenia,
  • współpraca z klientami niemieckimi i anglojęzycznymi, innymi członkami zespołu, a także druga linią wsparcia technicznego,
  • utrzymywanie bazy danych Jira.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie minimum B2,
  • bardzo dobra znajomosć pakietu MS Office,
  • dyplom ukończenia szkoły wyższej,
  • doświadczenie w obsłudze klienta jako atut,
  • znajomość krajobrazów systemowych SAP jako atut.

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną - Luxmed
  • pakiet MyBenefit,
  • dofinansowanie do kursów językowych,
  • imprezy firmowe,
  • bonus roczny.