Perfect Job
Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów, właściciela sieci sklepów spożywczych poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: KASJER/ SPRZEDAWCA Miejsce pracy: Kraków/ Krowodrza, Polska

Kasjer/ Sprzedawca (5 stanowisk) - Kraków

  • Data publikacji:
  • 21-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków, Krowodrza

WYMAGANIA:

- motywacja do pracy

- wykształcenie min. średnie lub zawodowe

- wysoka kultura osobista

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (ale nie wymagane)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- obsługa klientów

- obsługa kasy fiskalnej i terminala

- wykładanie towaru

- dbanie o czystość stanowiska pracy

- obsługa stanowiska z wędlinami i serami

- robienie hot-dogów

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

OFERUJEMY:

- umowę o pracę na okres próbny - jeden miesiąc, a następnie umowa o pracę na czas określony

- praca na pełen etat, od „zaraz” na dłuższy okres czasu

- wynagrodzenie 13 zł brutto/ godzinę + premie

- praca zmianowa (2 zmiany), sklep czynny 7 dni w tygodniu od 6:00 do 22:00

- odzież do pracy

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:

agnieszka@perfectjob.com.pl

w tytule wpisując nazwę i miejsce stanowiska „Kasjer/ sprzedawca - Kraków”

Prosimy o załączenie klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”