Adam Żarczyński
Poszukiwana osoba na do młodego zespołu w branży finansowej

Kasjer/Sprzedawca

  • Data publikacji:
  • 30-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Zgorzelec (Bogatynia, Lubań)
  • Wynagrodzenie:
  • do 3500 brutto miesięcznie

Obecnie do Oddziału Partnerskiego Banku poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Kasjer

Miasto - nr ref.: DK/05/P_Zgorzelec/2018

Zadania:

  • profesjonalna, zgodna ze standardami jakościowymi Banku obsługa Klienta,
  • aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez bank;
  • samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami Banku;
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego;
  • wysokiego poziomu kultury osobistej;
  • łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności budowania relacji z Klientami;
  • ponadprzeciętnych zdolności interpersonalnych;
  • zaangażowania oraz nastawienia na sukces i wyniki;
  • dobrej organizacji pracy;
  • dynamizmu w działaniu;
  • umiejętności obsługi komputera;
  • doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole;
  • wprowadzające szkolenia produktowe i rozwijające kompetencje;
  • wynagrodzenie stałe i premię adekwatną do uzyskiwanych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej list motywacyjny i CV do dnia 30.11.2018 r. wyłącznie na adres mailowy: adam.zarczynski@santanderconsumer.pl

W temacie korespondencji elektronicznej prosimy o napisanie pełnego numeru referencyjnego.
Adam Żarczyński  zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych materiałów nie zwracamy.

Adam Żarczyński z siedzibą w Zgorzelcu, ul. Dąbrowskiego 2. Adam Żarczyński informuje, że  w celu realizacji procesu rekrutacji z Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Adam Żarczyński. Administratorami Pani/ Pana danych mogą być też inne podmioty  na podstawie udzielonych przez Panią/ Pana zgód.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a konsekwencją niepodania niezbędnych danych będzie brak możliwości zawarcia i realizacji umowy z Adamem Żarczyńskim

 Przysługują Pani/ Panu prawa wynikające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w tym prawo dostępu do treści danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, wniesienia sprzeciwu do ich przetwarzania, do przenoszenia danych oraz wycofania zgody na przetwarzanie danych, a także wniesienie skargi do organu nadzorczego.