Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
Firma Sidrom Sp. z o.o., dla stałego klienta restauracji we Francji w okolicach Cavaillon, obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Kelner/ka Francja, Cavaillon

KELNER/KA

Miejsce pracy: Cavaillon, Francja

Praca od 01.06.2021

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera, doświadczenie w serwisie,
  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego oraz angielskiego,
  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowanie sali do obsługi kelnerskiej,
  • Udzielanie informacji na temat składu potraw i sposobów ich przyrządzania,
  • Przyjmowanie zamówień na tabletach INKASSO,
  • Serwowanie zamówionych potraw gościom,
  • Dbanie o prządek w sali konsumenckiej,
  • Obsługa terminala płatniczego.
OFERUJEMY:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską Umowę o pracę,
    • 39h/tygodniowo,
    • Dodatkowo płatne nadgodziny,
    • Zwrot kosztów dojazdu do Francji (do wysokości biletu autobusowego),
    • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.
  Zapraszam do aplikacji lub kontaktu na adres rekrutacja@sidrom.net Formularz zgłoszeniowy: www.sidrom.net/praca,aplikuj-do-pracy,33,kelner-francja   Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”