QuickJobs.de
Firma Quickjobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Kelner(ka) i Pokojówka Miejsce pracy: okolice Koblencji /Niemcy

Kelner(ka) i Pokojówka (praca dla pary)

  • Data publikacji:
  • 04-03-2020
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Koblencji /Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pokojówka

Firma Quickjobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kelner(ka) i Pokojówka

Miejsce pracy: okolice Koblencji /Niemcy

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na wymienionych stanowiskach
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • sprzątanie pokoi hotelowych (ok.44 pokoje) (pokojówka)
  • obsługa gosci w hotelu-restauracji (kelner(ka))
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • praca na czas określony od 15.03.2020 - 30.10.20
  • na cały etat
  • stawka początkowa 11,50€/h Brutto (Pokojówka), stawka 12,00,-€ Brutto (Kelner(ka))
  • praca od Pon.-Niedz. 14:00-21:00, Sob., Niedz.12:00-21:00
  • praca 5 dni w tygodniu, 169 godz. w miesiącu
  • nadgodziny do wypłaty
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • zakwaterowania gratis
  • wyżywienie zapewnia pracodawca gratis

Tel. Jowita Jamruzka 036834664013