Sheraton Poznan Hotel

Kelner/ka w Hotelu Sheraton Poznan

Kelner/ka w  Sheraton Poznan Hotel

Umowa: o pracę

Obowiązki:

• Obsługa gości restauracyjnych - nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy :)

• Ścisła współpraca ze wszystkimi działami zaangażowanymi w obsługę gości

• Dbanie o czystość swojego miejsca pracy, restauracji oraz jej zaplecza

• Wspieranie kierownika w codziennych zadaniach

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

• Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

• Posiłki w restauracji pracowniczej

• Możliwość rozwoju zawodowego w ramach sieci Marriott International w Polsce i zagranicą;

• Dynamiczne, inspirujące i międzynarodowe środowisko pracy

• Kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi oraz przyjazną atmosferę w pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Przed wysłaniem CV, prosimy o sprawdzenie, czy aplikacja zawiera klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Bukowska 3/9 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.” Zgłoszenia bez klauzuli nie będą wykorzystywane do celów rekrutacji i zostaną usunięte.