Agnieszka Möller

Kelner/Kelnerka

  • Data publikacji:
  • 02-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Cuxhaven nad morzem północnym-Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 2100/brutto/mies.+napiwki+premia
  • Stanowisko:
  • Kelner / Kelnerka

QuickJobs.de-Personal Management.

 W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

 MIEJSCE PRACY: Cuxhaven-Niemcy

 OFERUJEMY:

  • 2100 €/mies./brutto + napiwki (do podziału)
  • płatne nadgodziny
  • możliwe premie
  • 100€-zwrot kosztów przyjazdu
  • 48/h/tydzień
  • zatrudnienie na czas określony do 31.10.21
  • darmowe zakwaterowanie (pokój 2-osobowy: łazienka, kuchnia, ogród z tarasem)

 WYMAGANIA:

  • doświadczenie nie jest wymagane - ale mile widziane
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • serwowanie dań i napojów, sprzątanie stolików

 Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

 agnieszka@quickjobs.de

 W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".