Cekal Recruitment Ltd

Kelner/kelnerka w hotelowej restauracjii Anglia

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

OPIS STANOWISKA
Oferujemy prace w hotelowej restauracji w hotelach położonych w Anglii lub Szkocji

Wynagrodzenie 7, 83 GBP/h + napiwki, zamieszkanie w pokoju 2osobowym 35-45 GBP/tydzień ze wszystkimi rachunkami.

Benefity to darmowe wyżwynie podczas pracy, tygodniowe wypłaty ( nie wszystkie hotele), wifi w pokojach, zakwaterowanie w pobliżu hotelu, duża liczba godzin pracy, kontrakty na 12 miesięcy, płatny urlop, miłą atmosferę pracy

Kwota wolna od podatku w Anglii to 11850 GBP

WYMAGANIA
dobra znajomość j. angielskiego
mile widziane doświadczenie
możliwość wyjazdu w 7-10 dni od pozytywnego wyniku interview
CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem na adres kontakt cekal.pl w tytule kelner/kelnerka