ABC Work
Obecnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy doświadczonych kucharzy, pomocy kuchennej, obsługi hotelowej

Kelner - Niemcy - BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

  • Data publikacji:
  • 19-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1500 € / miesięcznie + możliwość skorzystania z bezpłatnego zakwaterowania + bezpłatne wyżywienie
  • Stanowisko:
  • Kelner / Kelnerka

Wysokie zarobki, możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, zdobycie cennego doświadczenia - to jedne z wielu powodów, dla których chcemy pracować za granicą

Jeżeli szukasz pracy w innym zawodzie lub państwie, wyślij swoje CV, z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie!

KELNER / KELNERA - NIEMCY
Miejsce pracy:  (Niemcy) OPIS STANOWISKA:
  • obsługa kelnerska gości
WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • odpowiedzialność i dokładność
  • motywacja do pracy
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - od 1500 € / miesięcznie
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego zakwaterowania
  • bezpłatne wyżywienie
  • zagraniczna umowa o pracę
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata