PUH LEO
KIEROWCA

KIEROWCA

  • Data publikacji:
  • 19-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • SIEWIERZ

Opis stanowiska: Praca na terenie Unii Europejskiej w kółkach Nowoczesny tabor samochodów marki VOLVO, SCANIA Naczepy: MEGI Wymagania:  Prawo jazdy kategorii C+E Aktualne badania lekarskie i psychotechniczne Solidność i punktualność Oferujemy: Umowę o pracę Pracę z przestrzeganiem norm czasu pracy, jazdy itd. Terminowo wypłacane wynagrodzenie Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dla kierowców na terenie UE Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 32 67 42 382, lub na emeil:leo.trans@op.pl Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.U.H LEO z siedziba w Żelisławicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.