TMG Gmbh
Kierowca

Kierowca

  • Data publikacji:
  • 09-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Kierowca

Niemiecka firma zatrudni kierowców transportu krajowego i międzynarodowego

Główne zadania:

  • Transport krajowy i międzynarodowy / plandeki
  • Do obowiązków kierowcy należy zabezpieczenie ładunku oraz za- i rozładunek

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. CE
  • Chęć do działania i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w rzetelnej, solidnej niemieckiej firmie transportowej
  • Stabilność finansową -  terminowość wynagrodzeń,
  • + diety 12/24
  • Preferowany system pracy 3/1
  • Opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
  • Ubezpieczenie zdrowotne

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: kauf@tmggroup.de

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0049 3493372155