Jobs Plus
Kierowca autobusu w Irlandii (Dublin)

  • Data publikacji:
  • 18-12-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Irlandia, Dublin

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją pracy i zatrudnienia. Obecnie wspieramy naszego zagranicznego Klienta – firmę świadczącą usługi transportowe dla turystów na terenie Dublina w poszukiwaniu kandydatów do pracy na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU
Miejsce pracy: Irlandia (Dublin)

Twoje zadania:

  • przewóz osób w ramach transferu lotniskowego (Airport Hopper) na wyznaczonej trasie
  • przewóz turystów z przewodnikiem po Dublinie
  • sprzedaż biletów
  • udzielanie informacji na temat godziny odjazdu oraz przystanków

  • masz wykształcenie średnie
  • posiadasz przynajmniej rok doświadczenia w pracy na stanowisku kierowcy autobusu
  • posiadasz prawo jazdy kat. D oraz uprawienia do przewozu osób
  • posiadasz ważne świadectwo kwalifikacji zawodowych - CPC (Certificate of Professional Competence)
  • Twoje atuty to sumienność, łatwość komunikowania się, punktualność oraz odpowiedzialność

Znasz język angielski? To świetnie – będzie to dodatkowy atut. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach w komunikacji w obcym języku nasz Klient zapewnia kurs językowy nowo zatrudnionym pracownikom!

Co możemy Ci zaoferować:

  • pracę na pełny etat w systemie trzyzmianowym według ustalonego wcześniej grafiku
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • wynagrodzenie podstawowe od 1850 € do 2200 € netto/miesiąc w zależności od stanowiska i doświadczenia
  • roczne premie
  • wsparcie opiekuna (osoba mówiąca po polsku)
  • pomoc przy organizacji zakwaterowania (w bliskiej odległości od miejsca pracy) oraz wszelkich formalnościach związanych z rozpoczęciem pracy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj i daj nam się poznać!

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10 641.